Fotowoltaika

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów FCG sp. z o.o. podjęła współpracę z wiodącymi firmami na rynku energii odnawialnej, oferując klientom kompleksową obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi. Tak powstała firma SUNNY ROOF.

“Energia słoneczna to przyszłość energetyki. Stwórz swoją własną bezkosztową i bezobsługową elektrownię i czerp prąd ze słońca. My Ci w tym pomożemy!”

W SUNNY ROOF oferujemy kompleksową obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach wdrażania paneli słonecznych. Określamy skalę instalacji, dobieramy ją tak, aby spełniała Twoje potrzeby oraz możliwości finansowe. Dbamy o to, aby instalacja nie była przeskalowana. Wspieramy przy pozyskaniu finansowania, zapewniamy pełen montaż oraz wsparcie techniczne.

Czym jest fotowoltaika?

Fotowoltaika to pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca za pomocą paneli słonecznych, dzięki czemu produkcja energii odbywa się w 100% bezkosztowo i przyjaźnie dla środowiska. Ten sposób pozyskiwania energii jest idealnym połączeniem ekologii z ekonomią.

Fotowoltaika - dlaczego warto?

Bo energia pozyskiwana ze światła nic nie kosztuje i nigdy się nie kończy. Panele słoneczne wytwarzają prąd, który może być wykorzystywany na bieżące potrzeby lub magazynowany u dostawcy prądu. Instalacje fotowoltaiczne produkują prąd przez cały rok - również zimą oraz w pochmurne dni.

Panele fotowoltaiczne pozwalają znacznie ograniczyć wydatki na prąd, który z roku na rok jest coraz droższy, a według szacunków ekspertów w ciągu najbliższych 10 lat ceny prądu wzrosną aż o 30%.

Fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna jest bezkosztowa i bezobsługowa, nie wymaga żadnej konserwacji ani przeglądów.

W celu świadczenia kompleksowej i w pełni profesjonalnej usługi proponujemy szereg rozwiązań kredytowych oraz leasingowych dla instalacji fotowoltaicznych, oferując pełne wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego. Dzięki temu nasi klienci mogą w wygodny i szybki sposób poznać pełną ofertę bez konieczności angażowania kilku instytucji. Pomagamy w finansowaniu i zakupie instalacji na dogodne raty oraz pozyskiwaniu dotacji.

Dlaczego fotowoltaika się opłaca?

Oszczędność - energia pozyskiwana ze światła nic nie kosztuje i nigdy się nie kończy.

Niższe rachunki za prąd - według ekspertów ceny prądu w ciągu najbliższych 10 lat wzrosną aż o 30%. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej unikniesz podwyżek za energię i zabezpieczysz swoją przyszłość.

Niezależność energetyczna - panele fotowoltaiczne same wytwarzają energię elektryczną, więc nie musisz płacić elektrowni. Prąd możesz wykorzystywać na bieżąco lub bezpłatnie magazynować u dostawcy prądu.

Ochrona środowiska - produkując energię elektryczną z odnawialnych źródeł dbasz o środowisko i chronisz Ziemię dla przyszłych pokoleń.

Nie chcesz płacić za prąd?
Pomożemy Ci to zmienić. Pokaż nam swoje rachunki, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednią instalację biuro@sunnyroof.pl

Nasze realizacje Wybrane instalacje fotowoltaiczne