O firmie

Jako ekspert w zakresie fotowoltaiki działamy na rynku od 2016 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Swoją działalność opieramy na wszechstronnej analizie potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować odpowiedni dobór instalacji fotowoltaicznej dla każdego.

Fotowoltaika dla rolnika, biznesu czy domu? W SUNNY ROOF oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie finansowania. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na pełne wsparcie i profesjonalizm, który przyniesie realne korzyści.

Specjalizujemy się również w optymalizacji kosztów energii elektrycznej oraz gazu. Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i zmniejsz swoje rachunki za prąd.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie:

  • instalacji fotowoltaicznych (audyty fotowoltaiczne, sprawdzanie możliwości wybudowania mini elektrowni PV oraz ich wykonanie),
  • obniżania cen za energię elektryczną,
  • doboru taryf i mocy w celu minimalizacji kosztów z tym związanych,
  • audytów oświetlenia, doboru i wykonywania oświetlenia LED,
  • pozyskania dofinansowania na montaż oświetlenia LED,
  • reprezentowania firmy u obecnego dystrybutora,
  • tworzenia nowych przyłączy energii.

Skutecznie zarządzaj energią i swoimi wydatkami. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o całą resztę. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu uzyskaliśmy status Partnera Strategicznego AXPO Polska, co pozwoliło na stworzenie niezwykle atrakcyjnego pakietu ofert w zakresie sprzedaży energii elektrycznej i gazu dla klientów biznesowych oraz dało możliwość współpracy ze spółką o wieloletnim doświadczeniu.

Nasze usługi wykonujemy na terenie Trójmiasta, ale również pozostałych obszarów Polski.

Firma SUNNY ROOF jest sponsorem super zespołu Torus Wybrzeże Gdańsk, który gra w Super Lidze piłki ręcznej.O firmie