Prąd i gaz

Rachunki za prąd są jednym z kluczowych obciążeń budżetu firm. Zależy Ci na maksymalnej poprawie efektywności energetycznej Twojego przedsiębiorstwa? Z nami skutecznie zoptymalizujesz koszty energii elektrycznej oraz gazu i będziesz cieszyć się z mniejszych rachunków.

Naszym celem jest optymalne i korzystne zarządzanie gospodarką energetyczną (energia elektryczna, gaz ziemny). Oferta, którą przygotujemy dla Twojego przedsiębiorstwa będzie w pełni dostosowana do potrzeb. Dzięki rzeczowemu i profesjonalnemu audytowi energetycznemu, przeprowadzonemu w oparciu o analizę faktur, przedstawimy pełną optymalizację kosztów oraz pomożemy w doborze taryfy i mocy.

Dzięki nawiązaniu współpracy i uzyskaniu statusu Partnera Strategicznego firmy AXPO Polska oferujemy konkurencyjne stawki na dostawę energii elektrycznej i gazu dla przedsiębiorstw każdej wielkości. Status Partnera Strategicznego umożliwia nam przygotowanie oferty z gwarancją cen do końca 2023 roku, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku energetycznym. Firma AXPO Polska jest częścią Grupy AXPO z centralą w Szwajcarii, która działa nieprzerwanie od 1914 roku w 25 krajach.

W trosce o wygodę klienta, cały proces zmiany sprzedawcy jest prowadzony przez nasz zespół, dzięki temu jest on realizowany w sposób kompleksowy i profesjonalny bez zbędnego angażowania klienta.

Chcesz zaoszczędzić na prądzie? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. To bardzo proste.

Abyśmy mogli zapoznać się z wolumenem zużycia energii, grupą taryfową i przygotować dla Ciebie optymalne rozwiązanie, przygotuj faktury za energię lub gaz i skontaktuj się z nami.

Niezbędne będą również dane Twojej firmy (pełna nazwa, adres, NIP).
Po przeprowadzeniu wstępnej analizy skontaktujemy się z Tobą.

Prąd
Gaz